www.info-klimatyzacja.plwww.info-klimatyzacja.pl
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Klimatyzacja Wentylacja Porady Wydarzenia Forum
Strona główna Klimatyzacja samochodowa Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów
Ostatnio na forum

Intereco-Ecodom

XXI Międzynarodowe Targi Technologii Ekologicznych, Pomiaru i Oszczędności Ciepła oraz Źródeł Energii
Katowice (23.04.2010 - 25.04.2010)
Tereny Międzynarodowych Targów Katowickich przy ulicy Bytkowskiej 1B w Katowicach

Uwaga! Zmiana Terminu Targów

Informujemy, że po tragedii, jaka zdarzyła się w sobotę, targi TARBUD, INTERECO-ECODOM, FLOWERTARG i INTARG zostają przesunięte na termin 23 – 25 kwietnia 2010 roku.

 

Szanowni Państwo!

Z prawdziwą przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XXI Międzynarodowych Targach Technologii Ekologicznych, Pomiaru i Oszczędności Ciepła oraz Źródeł Energii "INTERECO-ECODOM" 2010. Targi odbędą się na terenach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Katowickich w dniach 16-18 kwietnia 2010 roku.

Stolica województwa śląskiego pozwala na bezpośrednie kontakty środowiska ekologicznego oraz możliwość konfrontacji ze światową konkurencją. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasz region jest najbardziej chłonnym rynkiem zbytu dla inwestycji, technik i technologii, urządzeń i instalacji oraz usług, służących ochronie środowiska. Jest również atrakcyjnym miejscem dla deweloperów inwestujących na oczyszczonych terenach poprzemysłowych z korzyścią dla ekologii i gospodarki.

Targi INTER-ECODOM

Targi "INTERECO-ECODOM" są znakomitą okazją do zaprezentowania nowych technologii z dziedziny ochrony środowiska. Jest to forum wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów handlowych.

Targi są również doskonałą formą promocji naszej przyrody, która jest wielkim polskim bogactwem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Mamy nadzieję, że Targi "INTERECO-ECODOM" jak co roku będą doskonałą okazją do spotkania przedstawicieli tego sektora, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia w naszym kraju najnowocześniejszych rozwiązań mających na celu poprawę stanu naszego środowiska. A zaprezentowane na Targach Państwa pomysły zdobędą uznanie na całym świecie.

Podczas Targów odbędą się liczne seminaria i imprezy towarzyszące. Będziemy też gościć elitę specjalistów w dziedzinie ochrony środowiska. Najlepsze produkty zostaną nagrodzone medalami Międzynarodowych Targów Katowickich.

Wystawcom życzymy udanej imprezy targowej a Zwiedzającym pożytecznie i mile spędzonego czasu.

Bieżące wydarzenia
VI Targi „Dom i Otoczenie”
Kiermasz Roślin Ozdobnych, Targi Instalacje, Wyposażenie Wnętrz, Usługi Finansowe, Nieruchomości
Gliwice (03.09.2010 - 05.09.2010)
III Śląskie Targi „Dom i Otoczenie”
"Budownictwo, Instalacje i Wyposażenie Wnętrz”
Chorzów (10.09.2010 - 12.09.2010)
Bud-Eco 2010
Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Najpopularniejsze porady

Użytkowanie klimatyzatora – na co zwrócić uwagę

Aby można było długo cieszyć się bezawaryjną oraz prawidł... » ...więcej

Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z kuchni?

Najprostszym sposobem jest wietrzenie kuchni poprzez otwi... » ...więcej
Najpopularniejsze artykuły
Podmuch chłodu i świeżości w letnie upały

Podmuch chłodu i świeżości w letnie upały

Choć właśnie rozpoczęło się kalendarzowe lato, temperatur... » ...więcej
Klimat wnętrz pod kontrolą

Klimat wnętrz pod kontrolą

Stworzenie optymalnych warunków termicznych w pomieszczeniach jest gwarancją dobrego samopoczucia... » ...więcej
Jak działają klimatyzatory

Jak działają klimatyzatory

Klimatyzator ma za zadanie utrzymanie komfortu cieplnego w klimatyzowanym pomieszczeniu. W niniejszy... » ...więcej
Klimatyzator - już czas o nim pomyśleć

Klimatyzator - już czas o nim pomyśleć

Choć dopiero od kilku dni za oknem mamy więcej słońca i w... » ...więcej
Kupujemy klimatyzator

Kupujemy klimatyzator

Klimatyzator jest urządzeniem, które w znaczącym stopniu może polepszyć jakość życia mieszkańców. Ab... » ...więcej

Rekuperator w układzie wentylacji z odzyskiem ciepła

Podejmując decyzję o budowaniu domu zakładamy, zgodnie z obe... » ...więcej
Czyszczenie klimatyzacji

Czyszczenie klimatyzacji

Aby stan techniczny urządzeń klimatyzacyjnych, a tym samym sprawność klimatyzacji, była zadowalająca... » ...więcej

Sposoby doboru klimatyzatora

Decydując się na zakup klimatyzatora trzeba przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, co decyd... » ...więcej
Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności
Przepisy kulinarne Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery
Samochody - Samochodowy transport - Domy z drewna - Meble