www.info-klimatyzacja.plwww.info-klimatyzacja.pl
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Aktualności Klimatyzacja Wentylacja Porady Wydarzenia rss
Strona główna Klimatyzacja samochodowa Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów

Okna na lato i na lata

Informacja prasowa / Data: 2010-05-17

W okresie letnim jesteśmy szczególnie narażeni na działanie wysokich temperatur. Wybierając stolarkę okienną, warto więc zwrócić uwagę na parametry, dzięki którym wnętrze naszego domu będzie zabezpieczone przed uciążliwym upałem. Producent stolarki okiennej Stolbud Włoszczowa posiada w swojej obszernej ofercie eleganckie propozycje drewnianych okien i akcesoria, które nie tylko pozwolą zapewnić w domu przyjemny chłód, ale będą nam służyć przez długie lata.

W okresie letnim wielu z nas ceni sobie dopływ świeżego powietrza oraz przepiękne widoki, które towarzyszą nam podczas tej pory roku. Jednak, gdy temperatura na dworze jest bardzo wysoka ważne jest, aby nasze okna stanowiły barierę, dzięki której możemy utrzymać optymalną temperaturę w naszym domu. Równie ważna jest ochrona przed intensywnym nasłonecznieniem. W ofercie firmy Stolbud Włoszczowa oprócz wysokiej klasy stolarki okiennej znajdziemy również stylowe okiennice, które zagwarantują nam przyjemny, chłodny cień we wnętrzu naszego domu, podczas gorących letnich dni.

Naturalna ochrona

Okiennice Stolbud

Drewno jako doskonały naturalny izolator bardzo dobrze sprawdza się przy konstrukcji ram okiennych. Stolarka wykonana z tego materiału jest także wyjątkowo wytrzymała oraz spełnia najwyższe wymagania techniczne. Drewniana stolarka okienna  Stolbudu  to połączenie nowoczesnej technologii oraz eleganckiego wyglądu. Innowacyjne produkty, takie jak okno Plus czy Capital, pozwolą czuć się komfortowo we wnętrzu, dzięki podwyższonym parametrom izolacyjności cieplnej, chroniąc przed przenikaniem ciepłego powietrza z zewnątrz. Osoby, dla których uciążliwe jest zbyt intensywne nasłonecznienie, mogą dodatkowo wyposażyć okna w stylowe drewniane okiennice lamelkowe w prostokątnych kształtach lub deskowe wykonane z drewna meranti, sosny lub dębu. Okiennice te będą stanowić dopełnienie elewacji naszego domu i zapewnią w nim odrobinę przyjemnego cienia, jeżeli tylko będziemy mieli na to ochotę.

Letni wypoczynek na balkonie

Okno balkonowe Stolbud

Lato to czas, w którym wielu z nas częściej korzysta z balkonu. W słoneczne dni możemy wykorzystać to miejsce do spotkań z przyjaciółmi, wspólnych śniadań, a ciepłymi wieczorami po prostu się zrelaksować. Okna balkonowe Balkon HS oraz Balkon Uchylno – Przesuwny stanowią idealne połączenie eleganckiego wyglądu i funkcjonalności. Odpowiednia powierzchnia szklenia zapewnia dużą ilość naturalnego światła w domu, z wyłączeniem nagrzewania się pomieszczeń,  co dodatkowo pozwoli cieszyć się widokiem pięknego, letniego krajobrazu.

Drewno odpowiednio zabezpieczone dłużej nam służy

W celu skutecznego zabezpieczenia ram okiennych przed działaniem warunków atmosferycznych, takich jak wiatr i deszcz, oraz aby zminimalizować niszczący wpływ promieni słonecznych na lakier, w trakcie procesu produkcyjnego drewno zabezpieczane jest specjalistycznymi preparatami do impregnacji. Środki te wnikając wgłąb drewna skutecznie zapobiegają zniszczeniom mechanicznym oraz biologicznym ram. Dodatkowo producent oferuje swoim klientom autoryzowany serwis, który zapewni  konserwację oraz regulację okien, co pozwoli cieszyć się ich jakością i pięknem przez wiele sezonów.

Stolarka okienna firmy Stolbud Włoszczowa idealnie dopasuje się do stylu budynków oraz podkreśli ich wygląd. Wykorzystanie nowoczesnych technologii w procesie produkcji zapewni długoletnie użytkowanie produktów Stolbudu oraz zagwarantuje ich użytkownikom skuteczną ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych.

Więcej informacji na temat produktów firmy Stolbud Włoszczowa na stronie www.stolbud.pl

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

Źródło: www.echopr.pl

Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Okna energooszczędne z wypełnieniem - nowa generacja

Okna energooszczędne z wypełnieniem - nowa generacja

Okna energooszczędne zyskują w naszym kraju coraz więk... » ...więcej
Zapłakane okna, czyli dlaczego szyby parują?

Zapłakane okna, czyli dlaczego szyby parują?

Zaparowane szyby to zmora niejednego z nas. Co roku w okr... » ...więcej
Bezpieczeństwo w parze z energooszczędnością

Bezpieczeństwo w parze z energooszczędnością

Stolarka okienna powinna nie tylko spełniać standardy b... » ...więcej
Jak przedłużyć trwałość okien

Jak przedłużyć trwałość okien

Nowoczesne okna z PCW lub drewna – z okuciem obwied... » ...więcej
Powiew świeżości - jak wietrzyć pomieszczenia

Powiew świeżości - jak wietrzyć pomieszczenia

Odpowiednia cyrkulacja powietrza jest niezbędna w każdy... » ...więcej
Wietrzenie pomieszczeń klimatyzowanych

Wietrzenie pomieszczeń klimatyzowanych

Czy wiesz, że okna w domu lub biurze mogą przyczynić s... » ...więcej
Promocja 20 + 1 na dobry początek sezonu

Promocja 20 + 1 na dobry początek sezonu

Lato powoli ustępuje jesieni, a kolejny sezon grzewczy z... » ...więcej
Polecamy porady

Jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z kuchni?

Najprostszym sposobem jest wietrzenie kuchni poprzez otwi... » ...więcej

Użytkowanie klimatyzatora – na co zwrócić uwagę

Aby można było długo cieszyć się bezawaryjną oraz p... » ...więcej
Jak usunąć roztocza kurzu z pluszaków

Jak usunąć roztocza kurzu z pluszaków

Fot. Candy Chłodziarko-zamrażarka może stano... » ...więcej
Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia