Artykuł pochodzi ze strony www.info-klimatyzacja.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
https://www.info-klimatyzacja.pl/artykul,id_m-100134,t-auraton_na_mce_2012_w_mediolanie.html
Informacja prasowa / Data: 2012-03-02

Auraton na MCE 2012 w Mediolanie

Informacja prasowa

Już za miesiąc (27-30 marca) w Mediolanie we Włoszech odbędą się jedne z największych międzynarodowych targów instalacyjnych w Europie. Na Mostra Convegno Expocomfort 2012 nie zabraknie również produktów marki AURATON

Mostra Convegno Expocomfort to cykliczna impreza targowa branży instalacyjnej, która odbywa się co dwa lata.

Fot. Lars Logic Managing System - dzieło inżynierów firmy Lars

Każda edycja to dobra okazja do zapoznania się z nowościami w dziedzinie techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, chłodniczej, a także wodno-kanalizacyjnej. Specjaliści z branży uznają włoskie targi za jedną z najważniejszych tego typu imprez w całej Europie.

Pojawiają się na niej bowiem producenci i marki o największym znaczeniu dla całej dziedziny instalacyjnej.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska nr V60 w hali nr 7. Zaprezentujemy tam przede wszystkim najnowsze osiągnięcie naszych inżynierów, czyli produkty oparte na systemie LMS – mówi Maciej Leonhard z firmy LARS, producenta regulatorów i sterowników do pomp marki AURATON.

Jak każda impreza targowa, ta również sprzyja wymianie doświadczeń i zdobywaniu wiedzy. Podczas tegorocznych targów zainteresowani będą mogli wziąć udział w licznych konferencjach tematycznych, poświęcone w szczególności możliwościom zastosowania i rozwoju sektora odnawialnych źródeł energii.

- Targi MCE w Mediolanie to nie jedyna impreza branżowa, na której będziemy prezentować nasze rozwiązania z dziedziny techniki grzewczej. W dniach 23-26 kwietnia zapraszamy naszych klientów również do Poznania, gdzie odbędzie się kolejna edycja INSTALACJI – dodaje Maciej Leonhard.

Źródło: www.yasna.pl