Artykuł pochodzi ze strony www.info-klimatyzacja.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
https://www.info-klimatyzacja.pl/artykul,id_m-69,t-zamieśc_reklame_na_www.info_klimatyzacja.pl.html
Autor: Info-Klimatyzacja / Data: 2009-06-09

Zamieść reklamę na www.info-klimatyzacja.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany dotarciem do szerokiej rzeszy osób odwiedzających naszą witrynę zamieść reklamę w naszym Wortalu. Atrakcyjne ceny i świetna grupa docelowa to nasze atuty. Sprawdź...

O Info-Klimatyzacja.pl

Info-Klimatyzacja.pl to portal dedykowany tematowi klimatyzacji. Od lutego 2007 roku zajmujemy się opisywaniem nowoczesnych technologii klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. W tym czasie zyskaliśmy grono stałych czytelników oraz renomę rzetelnego i aktualnego źródła informacji o klimatyzacji. Portal skierowany jest głównie do indywidualnych inwestorów, jednak otrzymujemy sygnały, że czytają nas osoby zainteresowane większymi instalacjami klimatyzacyjnymi.

Przy naszym portalu działa forum w którym uczestniczy coraz to większa liczba Użytkowników.

Info-Klimatyzacja.pl w liczbach

W sezonie odwiedza nas nawet 5000 unikalnych użytkowników miesięcznie. Każdy z nich odsłania stronę średnio 3 razy. W zestawieniu z bardzo wąską tematyką statystyki naszego portalu są bardzo wysokie. Dobre pozycje w internetowych wyszukiwarkach powodują, że trafia do nas sporo osób poszukujących w Internecie informacji o klimatyzacji.

Poniżej statystyki portalu z 31 maja 2009 (za Google Analytics):

Dlaczego warto reklamować się na Info-Klimatyzacja.pl?

Wymienione w powyższym rozdziale cechy powodują, że nasz portal jest idealnym miejscem do reklamy produktów branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Reklamodawcy mają pewność, że ich przekaz reklamowy trafi do idealnej grupy docelowej – ludzi, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych. Gwarantuje to dużą skuteczność reklamy, a w konsekwencji dużą jej opłacalność.

Także reklamodawcy z pozostałych branż budownictwa znajdą w użytkownikach naszej strony dobrą grupę docelową.

Nasza oferta

Oferujemy wyświetlanie reklamy banerowej w różnej formie i w różnych miejscach witryny. Możesz określić ile razy każdy użytkownik zobaczy reklamę lub też określić dokładnie kiedy reklama ma się wyświetlać.

Nie masz jeszcze pomysłu na reklamę w Internecie? Chętnie poradzimy co zrobić, aby reklama ta dała Ci maksimum zysku. Nie masz banera – wykonamy go dla Ciebie za darmo.

Minimalna wartość zamówienia wynosi 500 zł netto. Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen i warunków zamieszczenia reklamy.

Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić reklamę na Info-Klimatyzacja.pl prosimy o kontakt. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą „siostrzanego” portalu o ogrzewaniu:

www.info-ogrzewanie.pl/reklama.php

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt w sprawie reklamy:
Marcin Chrapka
email: mchrapka@dimpart.pl
tel. kom.: 0 508 729 983

Cennik i oferta

Cennik i oferta w wersji do druku w formacie pdf znajduje się tutaj:

Oferta reklamowa i cennik Info-Klimatyzacja.pl

Lokalizacja reklamy